Kontaktai:
+370 655 62606
info@pmtp.lt
Adresas: J. Žemgulio g. 46, Panevėžys
PMTP

Panevėžio mokslo ir technologijų parkas plečia paslaugas jaunimui

Panevėžio mokslo  nuotrauka

Dažnas panevėžietis žino, kad Panevėžio mokslo ir technologijų parkas (PMTP), jau 15 metų vykdantys veiklas J. Žemgulio g. 46, teikia trumpalaikės ir ilgalaikės patalpų nuomos, renginių organizavimo paslaugas. Pradedantys ar plėtojantys savo verslus verslininkai ar šiaip kūrybingi žmonės dažnai užsuka konsultacijų verslo steigimo ar plėtojimo konsultacijų į čia įsikūrusią aktyvaus verslo erdvę – bendradarbystės centrą „Spiečius“.

Jau eilę metų Panevėžio jaunimas, patariant verslininkams ir VšĮ „Versli Lietuva“ regionų koordinatoriams, savo verslo idėjas generuoja „Idėjų stovykloje“, ar atlieka praktiką PMTP įsikūrusiose verslo įmonėse.

PMTP pasiryžo žengti dar vieną žingsnį jaunimo link – siekti savanorius priimančios organizacijos statuso. Įstaigos vadovė N. Trinskienė tikisi, kad Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, patenkins prašymą ir PMTP galės priimti Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorius.„Džiaugiamės, kad drauge su partneriais, – viešąja įstaiga „Pokyčių iniciatyva“, galime pakvieti panevėžiečius net į tris skirtingus projektus“, – sako PMTP vadovė N. Trinskienė.

Panevėžio miesto savivaldybė skyrė 400 eurų tradiciniam jaunimo verslumo ugdymo projektui „Idėjų stovykla 2021“. Liepos mėnesį dieninėje 3 dienų stovykloje bus pakviesti dalyvauti 15 vyresniųjų klasių moksleivių. Jo metu jaunimas generuos verslo idėjas, sulauks vietos verslininkų patarimų ir dalyvaus verslo idėjos konkurse.

Birželio-gruodžio mėnesiais PMTP aktyviai prisidės įgyvendinant jaunimo projektą „Dėmesio!“. Jo metu Panevėžio jaunimas ir jaunimo organizacijų atstovai dalyvaus 4 pilietiškumo dirbtuvėse, bus interaktyviai supažindinti su nacionaliniu ir regioniniu jaunimo politikos modeliu ir jų veikėjais: projekto metu vyks nuotoliniai susitikimai su Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore ir jaunimo reikalų tarybos atstovais. Pilietiškumo dirbtuvių metu bus identifikuotos jaunimui aktualiausios temos būsimiems renginiams. Identifikavus aktualiausias temas, jauniems žmonėms bus pasiūlyta parengti ne ilgesnius negu 3 minučių trukmės vaizdo pasikreipimus į sprendimų priėmėjus, įvyks vaizdo filmukų konkursas „Judam?“. Projektą užbaigs diskusija su miesto vadovais. 

Visos veiklos bus viešinamos PMTP ir partnerių socialinių tinklų „Facebook“ puslapiuose: https://www.facebook.com/PanevezioMTP, https://www.facebook.com/Poky%C4%8Di%C5%B3-iniciatyva-103779785120966.